لاغری شکم و پهلوها با لیزر لیپولیز:مزایا،عوارض وقیمت

درمان لیپولیزر یک درمان انقلابی در کاهش وزن با استفاده از لیزر است، که به شما کمک می‌کند تا بدون درد، بدون استفاده از تزریق و بدون از کار افتادگی، سایز خود و لباس‌های خود را کاهش دهید. درمان لیپولیزر آخرین روش در لیپولیز لیزری می‌باشد (تفکیک آنی سلول‌های چربی). لیپولیزر سطوح پایین انرژی را از خود ساطع کرده و کار غشای سلول‌های چربی در آزاد کردن چربی‌ میان سلولی را مختل می‌کند.

کاهش چربی بدن به صورت موفقیت‌آمیز، توسط بسیاری از درمان‌هایی که به صورت متعارف انجام می‌شوند، ارائه می‌گردند. با این حال،بسیاری از افراد از طریق چنین متدهایی، قادر به دستیابی به نتایج دلخواه نیستند. با تکیه بر روش غیر منتظره‌ای که در کلینیک لیزر رازی و به شکل لیپولیزر ارائه می‌شود، حفظ استاندارهای عالی سلامتی بدون درگیر شدن با هیچ مشکل خاصی، ممکن می‌شود.جستجو برای یافتن روش‌های جدید برای حفظ سلامت ایده‌آل خود، همان چیزی است که به منظور تحقق تمامی اهداف مورد انتظار خود، باید بر آن تکیه کنید. در نتیجه، گزینه‌های درمانی بسیار خوبی برای شما فراهم شده و تأثیرات بلند مدت آنها به طور یقین اثبات گشته است.برای کسب اطلاعات بیشتر ویا رزرو نوبت با شماره های۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ و ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ تماس حاصل فرمایید.

کاندیدای مناسب


در واقع، هیچ کاندیدای ایده‌آلی برای این عمل وجود ندارد. لیپولیزر بر روی انواع متعددی از اندام‌ها خود را مؤثر نشان داده است. معمولاً افرادی که به صورت منظم ورزش می‌کنند، چاق نیستند و یا دارای ذخایر چربی محلی هستند که نمی‌توانند با ورزش یا رژیم غذایی از آنها رها شوند، بهترین و سریع‌ترین گزینه‌ها برای انجام لیپولیز می‌باشند.
لیپولیزر برای هر کسی که قصد بهبود نواحی بدن خود مانند ران‌ها، پهلوها، باسن، شکم یا بازوها را دارد، گزینه‌ای عالی می‌باشد. افرادی که می‌خواهند بهترین نتیجه را از عمل خود بگیرند بهتر است رفتارهایی مرتبط با سبک زندگی سالم مانند نوشیدن آب، سالم خوردن و ورزش کردن را داشته باشند. لیپولیزر یک سکوی پرتاب برای هر برنامه‌ی کاهش وزنی می‌باشد.
محدودیت‌ها در انجام لیپولیزر شامل موارد زیر می‌باشند:

 • بارداری یا مراقبت از فرزندان
 • سن کمتر از هجده سال
 • داشتن پیس میکر یا هر وسیله‌ی الکتریکی جای داده شده‌ی دیگر
 • داشتن بیماری صرع
 • داشتن دیابت شدید
 • تیروئید شدید یا اختلالات قلب، کبد یا سرطان
 • اختلالات لنفاوی
  تمامی افراد از مشاوره‌ی کاملی برای بررسی سلامت کلی خود و نیز محدودیت‌های احتمالی، بهره‌مند خواهند شد.

مزیت‌های لیپولیزر


مزیت‌های انجام لیپولیزر شامل موارد زیر می‌باشند:

 •  این متد در مقایسه با لیپوساکشن سنتی، دارای نفوذ کمتری است. به همین دلیل افراد آسیب کمتری را در مناطقی که این عمل بر روی آنها انجام می‌شود تجربه کرده و این به معنی زخم‌های کمتر و زمان کمتر بهبودی می‌باشد.
 •  لیزر، خون را در قسمت‌هایی که این فرایند انجام می‌گیرد، منعقد می‌کند. این موضوع به این معنی است که بیماران خون زیادی را در طی این فرایند از دست نمی‌دهند. انعقاد خون همچنین تورم اضافی را که طبیعتاً با این فرایند مرتبط است، کاهش می‌دهد.
 •  برش‌های بسیار کوچکی در طول فرایند لیپوساکشن لیزری ایجاد شده و این موضوع احتمال عفونت را کاهش می‌دهد.
 •  زمانی که می‌خواهید از شر چربی اضافه‌ی زیر پوستی خلاص شوید، این روش بسیار مؤثر می‌باشد. با این حال، این روش نمی‌تواند جایگزین رژیم غذایی متعادل و ورزش منظم را بگیرد.

فرایند انجام لیپولیزر


انرژی لیزر به صورت امن در پوست نفوذ کرده و سلول‌های چربی را تحریک می‌کند (لایه‌ی زیر جلدی). زمانی که در سلول‌ها نفوذ شد، آنها اسیدهای چربی، آب و گلیسرول یا تری گلیسیرید را آزاد می‌کنند. تری گلیسیریدها از سلول‌های چربی آزاد شده و بدن، آنها را به عنوان منبع انرژی استفاده می‌کند. سپس سلول‌های چربی به شکل چشم‌گیری کوچک می‌شوند و این امر باعث کم شدن سایز و حذف سلولیت می‌گردد.
بسیاری از افراد، پس از این عمل، از پلت فرم ارتعاش بدن به مدت ده دقیقه استفاده می‌کنند. WBV تمامی سلول‌های بدن را تحریک می‌کند تا با سرعت بالاتری عمل کنند، که به نوبه‌ی خود متابولیسم بدن را بالا برده و باعث ایجاد سوخت بیشتر برای کمک به تسریع کاهش وزن می‌شود. WBV به افزایش گردش خون محلی در نواحی هدف منجر می‌شود و بنابراین به نواحی سلولیت قابل مشاهده ظاهری لاغرتر می‌دهد. WBV از درون به بیرون عمل می‌کند. مواد زائد در سطح سلولی، لنفاوی و مدفوعی به بیرون رانده می‌شوند. WBV تمامی سلول‌های بدن را تحریک کرده، جریان خون و ورودی اکسیژن را افزایش داده و متابولیسم را برای کمک به کشیدن سموم بیشتر می‌کند.
لیپولیزر در هر 20 تا 30 دقیقه درمان کمری معمولی، 40 تا 60 گرم چربی آزاد می‌کند. این اندازه 400-500 کالری را نشان می‌دهد. جلسه‌ی ارتعاش کل بدن شما که از پی درمان لیزری می‌آید، از این موضوع اطمینان می‌دهد که این مقدار کالری توسط سلول‌های چربی مجدداً جذب نمی‌شود. هر جلسه‌ی درمان فوراً با 10 دقیقه پلت فرم ارتعاش بدن همراه می‌شود. این پلت فرم ارتعاش باعث افزایش گردش خون در مناطق هدف شده و به نواحی سلولیت ظاهری لاغرتر می‌دهد. این پلت فرم همچنین تمامی سلول‌های بدن را تحریک کرده، جریان خون و اکسیژن دریافتی را افزایش داده و با بیشتر کردن متابولیسم به بیرون کشیدن سموم کمک می‌کند.
انرژی لیپو به صورت امن به پوست نفوذ کرده و سلول‌های چربی در لایه‌ی زیر جلدی را هدف قرار می‌دهد. این لایه، سومین لایه از پوست است که شامل بافت‌های چربی و انرژی ذخیره شده می‌باشد.
درمان نوری سرد باعث می‌شود که غشاهای سلول چربی شکل دایره‌ای خود را با تغییر نفوذپذیری سلول از دست بدهند. این تغییر در شیمی سلول، باعث آزاد شدن آنزیم‌ها (لیپاز) می‌شود که می‌تواند مولکول‌های تری گلیسیرید را به اسیدهای چرب و مولکول‌های گلیسرول تبدیل کند که اکنون آنقدر کوچک هستند که از میان منافذ سلولی گذشته و به بافت درون شبکه‌ای وارد شده و از آنجا توسط سیستم لنفاوی برداشته شوند. پس از این فرایند، سلول‌های چربی به صورت چشم‌گیری کوچک می‌شوند که به کاهش سایز و حذف سلولیت می‌انجامد. بنابراین، شما قادر خواهید بود که در مناطقی مانند شکم، پشت، ران‌ها و بازوها با سرعت و تأثیر بیشتری چربی‌ها را از بین ببرید.

پس از درمان


بلافاصله پس از هر جلسه درمان، خواهید توانست که فعالیت‌های نرمال زندگی خود، از جمله ورزش کردن را، از سر بگیرید. به یاد داشته باشید که لیپولیزر ایمن و غیر تهاجمی بوده و شما هیچ درد یا عوارض جانبی را متحمل نخواهید شد. مهم است که پس از جلسات درمانی خود در فعالیت‌های عادی ورزشی شرکت کرده و مقدار زیادی آب بنوشید تا از حصول بهترین نتایج اطمینان حاصل کنید.

نتایج


بسیاری از افراد، نتایج چشم‌گیری را پس از نخستین جلسه‌ی درمانی خود مشاهده می‌کنند. پروتکل استاندارد درمانی شامل سه جلسه‌ی 20 تا 30 دقیقه‌ای و به مدت سه هفته می‌باشد. در صورتی که از ارتعاش ده دقیقه‌ای کل بدن بلافاصله پس از درمان استفاده شود، نتایج باز هم بهتر خواهند شد.

عوارض احتمالی لیپولیزر


در چندین سال گذشته، روش‌های مبتنی بر لیزر پیشرفت بسیاری داشته و امن‌تر و مقرون به صرفه‌تر شده اند. با این وجود، عوارضی احتمالی در رابطه با لیپولیز یا اسمارت لیپو وجود دارند که بهتر است نسبت به آنها آگاهی وجود داشته باشد. این عوارض جانبی، عوارض مرتبط با عمل جراحی یا بدشانسی بیمار می‌باشند، با این وجود باید توجه داشت که این خطرات در حد مینیموم بوده و تنها در موارد کمی که پزشک بی دقت و سهل انگار باشد، رخ می‌دهند. عوارض جانبی کلی لیپولیزر موارد زیر می‌باشند:

 • نامنظم شدن قسمت‌های بدن
 • چروک شدن و سوختن پوست
 •  جراحت‌های درونی
 •  هماتوم
 •  ایجاد توده، آویزان شدن پوست و احساس ناخوشایند در ناحیه‌ی تحت درمان
 •  بی حسی، تغییر رنگ، کم رنگ شدن

هزینه


میزان هزینه، پرسشی است که احتمالاً ذهن افراد بسیاری را به خود مشغول می‌کند، به خصوص کسانی را که در نظر دارند عمل جراحی کاهش وزن انجام دهند. مهمترین چیزی که باید در نظر بگیرید، فاکتورهایی است که هزینه را تعیین می‌کنند. اولین مورد تعیین کننده‌‌ی هزینه در واقع محل انجام لیپوساکشن و مقدار چربی برداشته شده است. در واقع اگر در این عمل تنها چربی‌های اطراف شکم برداشته شوند، در مقایسه با زمانی که ترمیم کل بدن انجام می‌گیرد، هزینه بسیار کمتر است.